Taal
English
Nederlands
Zoeken
Toggle navigation
Artikelen
Overzicht
Biografieën
Documentatie
Maatschappij
Militair
Vervolging
Wapens
Begrippen
Codenamen
Kaarten
Tijdslijn
Bezienswaardigheden
Alle landen
Mijn locatie
België
Canada
Duitsland
Engeland
Frankrijk
Nederland
Oekraïne
Polen
Schotland
Verenigde Staten van Amerika
Actueel
Nieuws
Fotoreportages
Interviews
Video's
Boeken
Documentaires en films
Quiz
Personen
Alle landen
Australië (1901-heden, Federaal Koninkrijk)
België (1830-heden, Constitutionele Monarchie)
Canada (1931-heden, Constitutionele Monarchie)
Duitsland (1933-1945, Derde Rijk)
Frankrijk (1870-heden, Republiek)
Italië (1860-1946, Koninkrijk)
Japan (1868-1945, Keizerrijk)
Nederland (1815-heden, Koninkrijk)
Sovjet-Unie (1922-1991, Volksrepubliek)
Verenigd Koninkrijk (1801-heden, Koninkrijk)
Verenigde Staten (1776 - heden, Republiek)
Onderscheidingen
Alle landen
Australië (1901-heden, Federaal Koninkrijk)
België (1830-heden, Constitutionele Monarchie)
Canada (1931-heden, Constitutionele Monarchie)
Duitsland (1933-1945, Derde Rijk)
Frankrijk (1870-heden, Republiek)
Italië (1860-1946, Koninkrijk)
Japan (1868-1945, Keizerrijk)
Nederland (1815-heden, Koninkrijk)
Sovjet-Unie (1922-1991, Volksrepubliek)
Verenigd Koninkrijk (1801-heden, Koninkrijk)
Verenigde Staten (1776 - heden, Republiek)
Thema's
Overzicht
Routes en reistips
Documentatie
Maatschappij
Militair
Vervolging
Wapens
Wat staat hier?
Meer
Documenten
War Diaries
Archieven
Wat staat hier?
Over ons / Veelgestelde vragen
Adverteren
API
App
Doneer aan STIWOT
Partners
Medewerkers
Onze boeken
Vacatures
Nieuwsbrief
Contact
Switch to English
Zoeken
TracesOfWar heeft uw hulp nodig!
Elke euro die u bijdraagt steunt enorm in het voortbestaan van deze website. Ga naar
stiwot.nl
en doneer!
Rusland
Home
Bezienswaardigheden
Oost-Europa
Rusland
Filters
Type bezienswaardigheid
Begraafplaats
Bezienswaardigheid
Crash site
Monument
Museum
Onderscheiding
Scheepswrak
Herdenkingssteen
Verdedigingswerk
Beoordeling
Hoog
Middel
Laag
Filter
Čečenskaja Respublik
Čeljabinskaja oblast
Čuvašskaja Respublika
Altaj, Respublika
Amurskaja oblast
Arhangel'skaja oblast
Astrahanskaja oblast
Baškortostan, Respublika
Belgorodskaja oblast
Brjanskaja oblast
Dagestan, Respublika
Habarovskij kraj
Irkutskaja oblast
Ivanovskaja oblast
Jaroslavskaja oblast
Kaliningradskaja oblast
Kalužskaja oblast
Kamčatskij kraj
Karelija, Respublika
Kemerovskaja oblast
Kostromskaja oblast
Krasnodarskij kraj
Krasnojarskij kraj
Kurskaja oblast
Leningradskaja oblast
Lipetskaja oblast
Magadanskaja oblast
Mordoviya, Respublika
Moskou
Moskovskaja oblast
Murmanskaja oblast
Nižegorodskaja oblast
Novgorodskaja oblast
Novosibirskaja oblast
Omskaja oblast
Orenburgskaja oblast
Orlovskaja oblast
Penzenskaja oblast
Permskij kraj
Primorskij kraj
Pskovskaja oblast
Rjazanskaja oblast
Rostovskaja oblast
Sahalinskaja oblast
Samarskaja oblast
Saratovskaja oblast
Severnaja Osetija-Alanija, Res
Smolenskaja oblast
St. Petersburg
Stavropol'skij kraj
Sverdlovskaja oblast
Tambovskaja oblast
Tatarstan, Respublika
Tul'skaja oblast
Tverskaja oblast
Udmurtskaja Respublika
Vladimirskaja oblast
Volgogradskaja oblast
Vologodskaja oblast
Voronežskaja oblast
Sorteer op: laatst gewijzigd
Populariteit
Beoordeling
Laatst toegevoegd
Laatst gewijzigd
Titel
Plaatsnaam
Grid
Lijst
Kaart
Gedenkteken Inname Berlijn 1945 Arzamas
Arzamas
-
Nižegorodskaja oblast
Gedenkteken Helden van de Sovjet-Unie
Chelyabinsk
-
Čeljabinskaja oblast
Bestel: De Joodsche Raad
Bestel nu
Gedenkteken Boris Zhemchuzhin
Gatchina
-
Leningradskaja oblast
Gedenkteken Garnizoen Rode Barakken 1918
Gatchina
-
Leningradskaja oblast
Plaque Bastion 17 November 1917
Gatchina
-
Leningradskaja oblast
Gedenkteken Oprichting 334e Vitebsk Jagerdivisie
Kazan
-
Tatarstan, Respublika
Gedenkteken Derde Sovjetcongres van het Verre Oosten
Khabarovsk
-
Habarovskij kraj
Gedenkteken Pyotr Komarov
Khabarovsk
-
Habarovskij kraj
Gedenkteken Vladimir Istomin
Khabarovsk
-
Habarovskij kraj
Gedenkteken Verovering WKK (8e) Electriciteitscentrale
Kirovsk
-
Leningradskaja oblast
Gedenkteken Piloten & Stafleden ALSIB
Krasnoyarsk
-
Krasnojarskij kraj
Gedenkteken Petrova Tosya
Luga
-
Leningradskaja oblast
Gedenkteken Alexandr Ivanovich Zenin
Moskva
-
Moskou
Gedenkteken Caesar Kunikova
Moskva
-
Moskou
Gedenkteken Gevallenen 1941-1945
Moskva
-
Moskou
Gedenkteken Nikolai Pavlovich Hmelev
Moskva
-
Moskou
Gedenkteken Omgekomen Bewoners Maroseyka 13
Moskva
-
Moskou
Gedenkteken Georgiy Sorokin
Novocherkassk
-
Rostovskaja oblast
Gedenkteken "Gorelectrotrans" Electriciteitscentrale Leningrad
St. Petersburg
-
St. Petersburg
Gedenkteken 10e NKVD Divisie Straat
Volgograd
-
Volgogradskaja oblast
Gedenkteken 1941-1945 Sportpaleis
Volgograd
-
Volgogradskaja oblast
Gedenkteken 31 Januari 1943 Volgograd
Volgograd
-
Volgogradskaja oblast
Gedenkteken 6e Garde Onafhankelijke Tankbrigade
Volgograd
-
Volgogradskaja oblast
«
1
2
3
4
5
»