Addington, Raymond Thomas Casamajor

Geboortedatum:
27 januari 1919 (Quetta, India)
Overlijdensdatum:
28 oktober 2011
Nationaliteit:
Britse (1801-heden, Koninkrijk)

Biografie

Bevorderingen:
26 januari 1939: 2nd Lieutenant
1 januari 1941: Lieutenant
? Captain (war sub)
1 juli 146: Captain
15 april 1949: retirement

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Temporary Captain (Tijdelijk Kapitein)
Eenheid:
13th Honourable Artillery Company, Royal Horse Artillery
Toegekend op:
21 juni 1945
Military Cross (MC)

Bronnen