Adams, Harrison Staveley

Overlijdensdatum:
1984
Nationaliteit:
Britse (1801-heden, Koninkrijk)

Biografie

Bevorderingen:
28 december 1940: 2nd Lieutenant - Royal Fusiliers
7 maart 1953: commission relinquished

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Lieutenant (1e Luitenant)
Eenheid:
1 Battalion, The Royal Fusiliers
Toegekend op:
23 maart 1944
Bijzonderheden:
WO 373/5/0033
Military Cross (MC)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Temporary Captain (Tijdelijk Kapitein)
Toegekend op:
19 juli 1945
Mentioned in Despatches

Bronnen