Auer, Karl

Geboortedatum:
20 oktober 1916 (Prienbach/Beieren, Duitsland)
Overlijdensdatum:
31 maart 1997 (Simbach am Inn/Beieren, Duitsland)
Nationaliteit:
Duitse (1933-1945, Duitse Rijk)

Biografie

Werd op 30 januari 1945 bevordert tot SS-Sturmbannführer.

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
17 februari 1942
Eisernes Kreuz 1. Klasse
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
1 oktober 1943
Nahkampfspange in Bronze
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Hauptsturmführer
Eenheid:
Führer I. / SS-Polizei-Grenadier-Regiment 8 / 4.SS-Polizei-Division / Heeresgruppe Süd
Toegekend op:
31 oktober 1944
Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
1 november 1944
Nahkampfspange in Silber
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Sturmbannführer
Eenheid:
Kommandeur SS-Feldersatz-Bataillon 4 / 4.SS-Polizei-Division
Toegekend op:
22 maart 1945
Nahkampfspange in Gold

Bronnen

  • Foto 1: Wehrkundearchiv
  • Foto: Deutsches Wehrkundearchiv
  • - Die Ordensträger der Deutschen Wehrmacht (CD), VMD-Verlag GmbH, Osnabrück, 2002
    - Berger F., Ritterkreuzträger mit Nahkampfspange in Gold, Wien, 2004
    - Fellgiebel W.P., Elite of the Third Reich, The recipients of the Knight's Cross of the Iron Cross 1939-1945: A Reference, Helion & Company Limited, Solihull, 2003, ISBN 1-874622-46-9
    - Schneider J.W., Their Honor was Loyalty!, R. James Bender Publishing, 1977

Foto