Baudler, Kurt

Geboortedatum:
16 december 1912
Overlijdensdatum:
4 december 2010 (Kulmbach-Oberfranken/Beieren, Duitsland)
Nationaliteit:
Duitse (1933-1945, Duitse Rijk)

Biografie

Bevorderingen:
1 april 1935: Leutnant (RDA -13-);
31 mei 1938: Oberleutnant (RDA 1 juni 1938 -13-);
15 maart 1941: Hauptmann (RDA 1 april 1941 -10-);
8 augustus 1943: Major (RDA 1 mei 1943 -31b-).

Loopbaan:
3 april 1933: 7. Batterie, Artillerie-Regiment 7;
6 oktober 1936: Adjutant III. Abteilung, Artillerie-Regiment 27;
12 oktober 1937: Adjutant Artillerie-Regiment 27;
11 mei 1938: 5. Batterie, Artillerie-Regiment 27;
1 september 1939: Adjutant Panzer-Artillerie-Regiment 27;
13 januari 1941: Chef 3. Batterie, Panzer-Artillerie-Regiment 27;
1 juli 1941: Führer, II. Abteilung, Panzer-Artillerie-Regiment 27;
4 september 1941: Führer I. Abteilung, Kommandeur II. Abteilung, Panzer-Artillerie-Regiment 27;
21 september 1941: Ziekenhuis;
27 november 1941: Ersatz-Artillerie-Regiment 27;
19 november 1942: Artillerie-Regiment 152;
28 december 1942: Hörsalltrupp Artillerieschule I
10 maart 1944: Führerreserve OKH Generalkommando VII. Armeekorps;
21 maart 1944: 14. Lehrgang für höhere Adjutanten;
16 juni 1944: Heeresgruppe Süd-Ukraine;
7 juli 1944: Führerreserve OKH;
15 juli 1944: Adjutant 558. Infanterie-Division/558. Volksgrenadier-Division.

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
24 oktober 1939
Eisernes Kreuz 2. Klasse
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
23 juni 1940
Verwundetenabzeichen 1939 in Schwarz
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
24 juli 1940
Eisernes Kreuz 1. Klasse
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
18 januari 1942
(Allgemeines) Sturmabzeichen (ohne zahlen), I.Stufe
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Hauptmann (Kapitein)
Eenheid:
II. Abteilung, Panzer-Artillerie-Regiment 27, 17. Panzer-Division, Heer
Toegekend op:
8 augustus 1942
Deutsches Kreuz in Gold

Bronnen

Foto