Asshoff, Bruno

Geboortedatum:
15 februari 1914
Nationaliteit:
Duitse (1933-1945, Duitse Rijk)

Biografie

Bevorderingen:
10 januari 1938: Leutnant (RDA 1 januari 1938 -869-);
17 mei 1940: Oberleutnant (RDA 1 juni 1940 -267-);
15 augustus 1942: Hauptmann (RDA 1 september 1942 -86-);
1 juli 1943: Major (RDA 1 juli 1943 -45g-);

Loopbaan:
1 november 1935: Artillerie-Regiment 1;
16 augustus 1939: Batteriechef II. Abteilung, Artillerie-Regiment 76;
1 augustus 1940: Abteilungsadjutant, Ausbildungs-und-Ersatz-Artillerie-Abteilung 76;
1 oktober 1940: Chef 1. Batterie, Artillerie-Regiment 76 (motorisiert);
1 september 1942: Adjutant Artillerie-Regiment 146 (motorisiert);
21 december 1942: Adjutant 16. Panzergrenadier-Division;
16 maart 1943: Kommandeur I. Abteilung, Artillerie-Regiment 146 (motorisiert);
20 juli 1943: Ziekenhuisopname;
15 mei 1944: Führerreserve OKH,
6 juni 1944: 15. Lehrgang für höhere Adjutanten;
10 augustus 1944: Führerreserve OKH;
21 augustus 1944: Stab, Inspektion der Artillerie, Chef Ausbildungswesen.

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
31 mei 1940
Eisernes Kreuz 2. Klasse
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
19 april 1941
Eisernes Kreuz 1. Klasse
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
3 oktober 1941
(Allgemeines) Sturmabzeichen (ohne zahlen), I.Stufe
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Oberleutnant (1e Luitenant)
Eenheid:
1. Batterie, I. Abteilung, Artillerie-Regiment (motorisiert) 146, 16. Infanterie-Division (motorisiert), Heer
Toegekend op:
19 april 1942
Bijzonderheden:
Volgens Personalakte vond verlening plaats op 26 april 1942.
Deutsches Kreuz in Gold
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
1 augustus 1942
Medaille

Bronnen