Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Nacke, Heinz22-12-190916-09-1984 
Nagel, Wilhelm12-06-189823-04-1980 
Namyslo, Bruno27-09-191226-08-1988 
Naseband, Werner08-01-191629-08-1997meer 
Nass, Walter29-05-191006-10-1982meer 
Natzmer, von, Oldwig Otto29-06-190401-04-1980 
Nau, Herbert08-04-191328-08-1944 
Naumann, Horst23-12-192127-11-2000meer 
Naumann, Johannes11-10-191722-03-2010 
Nebe, Werner03-03-190412-07-1944 
Nebel, Peter19-10-191418-06-1994meer 
Nechansky, Leonhard11-07-191314-12-1942 
Necker, von, Hans-Horst28-08-190327-02-1979 
Nehring, Walther Kurt15-08-189220-04-1983meer 
Neibecker, Franz Xaver11-09-189625-04-1943 
Neidhöfer, Hans28-09-191107-11-1974 
Neigl, Ludwig05-08-192123-09-2003meer 
Neindorff, von, Egon12-09-189215-04-1944meer 
Neitzel, Karl30-01-190113-11-1966meer 
Neitzel, Walter09-05-191302-09-1944meer 
Nelke, Herbert20-03-191530-01-1941 
Nelles, Heinrich14-04-191417-02-1997 
Nemitz, Willi01-11-191011-04-1943 
Nemnich, Gerhart12-12-191215-03-1945 
Nentwig, Günther24-09-189831-01-1943 
Neubert, Frank28-09-191513-12-2003meer 
Neubert, Karl15-10-191429-04-1945 
Neubert, Rudolf08-09-191419-04-1995meer 
Neubrandt, Rudolf23-09-191911-10-1941 
Neuer, Walther09-02-191021-12-1999 
Neufeld, Ernst29-03-191505-10-2010 
Neufellner, Karl02-02-189216-06-1970 
Neuffer, Georg18-04-189415-05-1977meer 
Neufville, von, Georg27-10-188303-11-1941 
Neuhoff, Hermann11-04-191817-01-2006 
Neuhoff, Karl24-04-191525-12-2001meer 
Neuling, Ferdinand22-08-188520-02-1960meer 
Neumann, Eggert30-12-191228-05-1970meer 
Neumann, Friedrich-Wilhelm22-01-188926-01-1975meer 
Neumann, Heinrich17-02-190819-05-2005meer 
Neumann, Klaus05-10-192310-12-2000 
Neumann, Werner13-05-190504-07-1970meer 
Neumann-Silkow, Walter10-04-189409-12-1941meer 
Neumayer, Hans27-06-190430-05-1981 
Neumayr, Lorenz10-11-1926  
Neumeister, Karl15-08-190302-10-1990meer 
Neumüller, Fritz14-03-192001-09-1944 
Nibbe, Kurt17-02-191801-05-2005 
Nickel, Heinrich-Georg05-12-189402-01-1979meer 
Nicolussi-Leck, Karl14-03-191730-08-2008 
Niederländer, Horst01-04-190824-04-1944 
Niedzwetzki, Hans07-04-191201-01-1945 
Niedzwitzki, Roman16-09-191931-07-1977 
Niegsch, Karl31-10-190604-07-1969 
Niehoff, Hermann03-04-189705-11-1980meer 
Niehuus, Heinz26-04-191329-06-1989 
Nielsen, Albert28-10-191406-07-1947 
Niemack, Horst10-03-190907-04-1992meer 
Niemann, August22-04-191702-04-1945 
Niemann, Eduard25-10-188307-04-1973 
Niemann, Heinrich28-03-192116-06-1979 
Niemann, Willi13-04-191301-12-1944 
Niemeck, Gerhard10-06-191619-07-1983 
Niemeier, Ernst08-01-191922-10-1990 
Niemietz, Josef18-10-191313-03-2001meer 
Nietert, Georg24-08-190808-05-1978meer 
Nietsche, Heinrich06-03-190709-05-1945 
Niggemeyer, Wilhelm09-05-191814-02-2008meer 
Nilshon, Hans25-11-191611-05-2001 
Nippa, Erhard07-02-192227-06-2003 
Nitsch, Hans-Joachim01-10-192228-08-2012 
Nitsch, Hermann13-09-1921  
Noak, Karl-Heinz30-07-191614-11-1978 
Nobis, Ernst18-10-190107-03-1963 
Noeldechen, Ferdinand26-04-189519-10-1951meer 
Noller, Wilhelm28-11-191926-12-2011meer 
Nolte, Harro03-11-192008-11-2014 
Nordmann, Karl-Gottfried22-11-191522-07-1982 
Nordmann, Theodor18-12-191819-01-1945meer 
Nordt, Otto12-01-190225-07-1976 
Norz, Jakob20-10-192016-09-1944 
Nossek, Rainer05-05-192030-04-1945 
Nostitz-Wallwitz, von, Gustav-Adolf11-07-189831-05-1945meer 
Nottbeck, von, Jürgen20-04-191728-08-1967meer 
Notz, von, Friedrich-Wilhelm27-04-191526-01-1996 
Nowotnik, Heinz29-03-192031-05-1999 
Nowotnik, Karl06-12-191420-03-1996 
Nowotny, Walter07-12-192008-11-1944meer 
Nowowieski, Gregor09-01-191423-10-1996 
Nugiseks, Harald22-10-192102-01-2014 
Nürnberger, Erich22-09-191912-03-1944 
Nädele, Wilhelm21-04-190306-07-1944 
Nähring, Alfred09-06-191015-02-1991meer 
Nöbel, Kurt15-02-191703-02-2000 
Nökel, Friedrich-Karl02-06-191717-10-1998meer 
Nöske, Klaus26-11-191115-05-1978