Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Laage, Karl-Ernst09-06-192011-07-2017 
Labenski, Helmut30-09-191222-03-1976 
Laebe, Heinz-Oskar05-02-191315-02-1999meer 
Laengenfelder, Hanns08-02-190318-07-1982meer 
Lagois, Ehrenfried23-05-191515-04-1944 
Laier, Gustav03-12-191526-02-1979 
Lainer, Josef "Sepp"13-03-192004-09-2002meer 
Lais, Otto19-10-189705-03-1988 
Lakatos de Csíkszentsimon, Geza30-04-189024-05-1967 
Lambach, Helmut14-01-191829-06-2000 
Lambert, August18-02-191617-04-1945meer 
Lamey, Hubert30-10-189607-04-1981meer 
Lammer, Karl21-04-192024-01-1979meer 
Lammerding, Heinz27-08-190513-01-1971 
Lampart, Karl20-05-190807-11-1998 
Lampe, Hermann11-01-189120-04-1982 
Lampp, Wolfgang16-09-191623-10-1943 
Lamprecht, Herbert28-03-191321-09-1978meer 
Lancelle, Otto27-03-188503-07-1941meer 
Lancier, Hubert20-06-191327-12-1995 
Lancken, von der, Dietrich13-06-191129-12-1942 
Landau, Christian13-10-189710-12-1952meer 
Landeck, Gustav02-03-191329-07-1944 
Landfermann, Carl-August   
Landgraf, Franz16-07-188819-04-1944 
Landgraf, Paul07-01-1920  
Lang, Emil14-01-190903-09-1944meer 
Lang, Friedrich (LW-Flieger)12-01-191529-12-2003meer 
Lang, Georg (Aufklärungsgruppe 12)27-12-191215-03-1960 
Lang, Hermann (SS-Panzergrenadier-Regiment 5)24-03-192212-03-1975 
Lang, Hermann (Wh-Aufklärungs-Abteilung)23-12-191518-09-1990meer 
Lang, Joachim-Friedrich "Fritz"14-09-189916-04-1945 
Lang, Joseph20-02-191427-07-1943 
Lang, Ludwig24-03-1920  
Lang, Rudolf25-10-189827-07-1969meer 
Langanke, Fritz15-07-191910-07-2012 
Langbehn, Joachim08-11-191025-11-1942 
Lange, Dr., Walter14-07-189830-10-1982meer 
Lange, Erhard31-07-191329-09-1972 
Lange, Erich07-10-190904-09-1991 
Lange, Erwin19-03-191318-05-1945 
Lange, Gerhard (Panzer-Regiment 35)14-07-191610-04-1996meer 
Lange, Günther17-04-1923  
Lange, Hans-Günther28-09-191603-04-2014meer 
Lange, Heinz (LW-Flieger)02-10-191726-02-2006 
Lange, Paul (Panzergrenadier-Regiment 13)24-10-191216-09-1996 
Lange, Werner (Kommandierender Admiral Ägäis)18-07-189319-11-1965meer 
Lange, Wolfgang01-06-189810-02-1988 
Langemeyer, Carl06-08-190725-07-1982 
Langendorf, Georg28-07-192028-01-1999meer 
Langenn-Steinkeller, von, Ernst-Hasse07-12-191605-09-2004 
Langenohl, Willy23-04-192002-02-1998 
Langenstraß, Ernst-Friedrich16-01-191422-09-2010 
Langer, Albert   
Langer, Karl-Heinz (Jagdgeschwader 3)19-04-191406-05-1955 
Langermann und Erlenkamp, Freiherr von, Willibald29-03-189003-10-1942meer 
Langert, Walter30-10-191317-07-1944 
Langesee, Karl10-09-191004-03-1989meer 
Langfeldt, Kay28-12-191813-06-1980 
Langguth, Alfred24-10-190813-01-1944 
Langhorst, Bernhard13-12-191308-07-1996 
Langkeit, Willy02-06-190727-10-1969meer 
Langkopf, Paul07-07-191506-11-1961 
Langmaier, Matthias30-03-191031-01-1972meer 
Lanz, Albrecht07-09-189127-01-1942 
Lanz, Alfred14-09-192110-02-2006 
Lanz, Hubert22-05-189612-05-1982meer 
Lapp, Karl-Walter   
Larisch, Anton01-05-191327-01-1996 
Larisch, von, Heribert18-07-189416-05-1972meer 
Lascar, Mihail08-11-188924-07-1959meer 
Lasch, Otto25-06-189329-04-1971meer 
Laschet, Ulrich14-12-191913-09-1994 
Laskowski, Erwin27-05-191413-10-1983 
Lasse, Kurt17-02-191808-10-1941 
Lassen, Georg Fritz Christian12-05-191518-01-2012meer 
Laszló, Dezsö13-07-189408-06-1949 
Lau, Fritz23-09-191101-01-2003 
Lau, Kurt12-04-191630-04-1993meer 
Laubereau, Hugo20-01-190418-11-1997meer 
Laubmeier, Ludwig30-01-191909-12-2010 
Lauch, Karl18-04-191414-10-1998 
Lauchert, von, Meinrad29-08-190504-12-1987meer 
Laukat, Richard03-08-190205-07-1944 
Launer, Kurt19-09-190605-02-1990 
Lauter, Wilhelm23-05-192014-02-2000 
Lautz, Friedrich16-12-191025-05-2001 
Laux, Paul11-11-188703-09-1944meer 
Lawall, Dr. jur., Erich28-06-189917-09-1973meer 
Lawrenz, Johannes 12-11-2009 
Le Suire, von, Karl Hans Maximilian08-11-189818-06-1954meer 
Lechermann, Michael26-04-192218-07-1944 
Lechl, Franz19-12-191816-02-1970 
Lechner, Friedrich09-02-190410-04-1945 
Lechtenbörger, Dipl.Ing., Willi02-02-191427-08-1943 
Leeb, Ritter von, Wilhelm05-09-187629-04-1956meer 
Leesmann, Karl-Heinz03-05-191525-07-1943meer 
Lehmann, Hans (Kriegsmarine)24-09-191525-11-1981meer 
Lehmann, Paul (Flak-Regiment 24)19-08-191202-06-1982 
Lehmann, Paul-Hugo11-10-188608-04-1972 
Lehmann, Rudolf (Waffen-SS)30-01-191417-09-1983 
Lehmann, Waldemar29-04-191307-06-1997meer 
Lehmann-Willenbrock, Heinrich Christian Wilhelm11-12-191118-04-1986meer 
Lehner, Wilhelm07-11-191419-07-2012 
Lehnert, Willy09-03-191610-07-1975 
Lehrig, Herbert02-12-191514-07-1991meer 
Lehrkinder, Alois11-04-191611-01-1990 
Lehweß-Litzmann, Walter05-06-190716-09-1986 
Leicht, Helmut02-11-191626-06-1944 
Leie, Erich10-09-191607-03-1945 
Leimbach, Karl   
Leingärtner, Ludwig22-12-191911-04-1944 
Leinhos, Ludwig Hans11-07-191521-08-1942 
Leipzig, von, Hellmut18-07-1921  
Lembke, Armin10-03-191313-02-1991 
Lemcke, Gerhard23-01-191319-05-2004meer 
Lemelsen, Joachim Hermann August26-09-188830-03-1954meer 
Lemke, Max07-04-189529-05-1985meer 
Lemke, Siegfried07-04-192118-12-1995 
Lemke, Wilhelm27-09-192004-12-1943 
Lemm, Heinz-Georg "Hein Lemm"01-06-191917-11-1994meer 
Lemp, Fritz-Julius19-02-191309-05-1941 
Lengerke, von, Wilhelm17-06-189426-08-1942 
Lent, Helmuth13-06-191807-10-1944meer 
Leopold, Fritz03-05-191905-11-1943 
Leopoldsberger, Josef11-03-191515-09-1942 
Lepper, Richard15-07-189731-03-1943meer 
Leppla, Richard09-06-191404-08-1988 
Leroy, Jacques10-09-192405-08-1996 
Lersner, Freiherr von, Karl01-07-189825-01-1943 
Leschke, Alexander05-02-188907-12-1942meer 
Leske, Martin17-08-191707-01-1981 
Lestmann, Karl Kurt Max Wilhelm20-07-191526-02-1943 
Lethaus, Waldemar12-07-191528-12-1944 
Leukefeld, Karl-Otto01-05-191324-05-2008 
Leupert, Otto06-02-191526-08-1944 
Leuschner, Alois10-05-191623-10-1971 
Leuschner, Kurt11-08-190609-08-1970 
Lex, Alfred  meer 
Lex, Hans21-01-191611-08-1994meer 
Leyser, Hans-Georg16-06-189618-04-1980meer 
Leyser, von, Ernst18-11-188923-09-1962 
Lichel, Walter01-05-188510-12-1969meer 
Lichte, Karl-Heinz23-08-192024-01-2005meer 
Lichtenberg, Philipp09-09-190814-12-1993meer 
Lichtenberger, Hermann20-08-189215-01-1959meer 
Lieb, Theo-Helmut "Theobald"29-11-189220-03-1981meer 
Liebe, Heinrich Otto Moritz29-01-190827-07-1997meer 
Liebenstein, Freiherr von, Gustav24-04-189117-01-1967meer 
Liebenstein, Freiherr von, Kurt28-02-189903-08-1975meer 
Liebenwein, Josef19-12-191623-03-1945 
Liebetrau, Gerhard25-01-192117-06-1994 
Liebing, Walter Paul12-08-191218-10-1998meer 
Liebisch, Franz05-02-192112-02-1945 
Liebmann, Emil20-08-191105-01-1973 
Liecke, Karl08-05-191008-09-1976meer 
Lienau, Detlef19-06-191422-06-1943 
Lier, Friedrich22-05-191017-08-1974meer 
Liese, Kurt-Günther09-10-191507-11-2007 
Liesendahl, Frank23-02-191517-07-1942 
Liethmann, Günter10-07-191811-08-1999 
Lignitz, Arnold25-03-191330-09-1941 
Limbach, Johann09-12-191206-03-1993meer 
Limburg-Hetlingen, von, Enno-Erich05-11-189326-08-1977 
Limmer, Hans07-10-191401-02-1945 
Lindemann, Ernst28-03-189427-05-1941meer 
Lindemann, Fritz11-04-189422-09-1944meer 
Lindemann, Georg Heinrich08-03-188425-09-1963 
Lindemann, Gerhard02-08-189628-04-1994meer 
Lindemann, Karl-Wilhelm10-04-192417-11-2014 
Lindemann, Max12-02-190925-04-1999 
Lindemann, Viktor23-11-191609-09-1942 
Lindenau, Daniel Maximilian Otto Usdau27-08-191429-08-1984 
Lindenau, Hans   
Lindenberg, Friedrich "Fritz"12-07-191431-05-1995meer 
Lindenblatt, Herbert05-04-189604-07-1972 
Linder, Hermann05-11-191408-07-1943 
Linderkamp, Heinrich26-09-191302-03-1945meer 
Lindhorst, Werner (Grenadier-Regiment 89)19-04-191714-06-1948 
Lindig, Max11-07-188726-04-1961meer 
Lindinger, Eduard17-01-191501-09-2004 
Lindmayr, Alois19-09-190117-07-1965 
Lindner, Alfred26-10-191105-11-1992 
Lindner, Anton12-04-191717-02-1994 
Lindner, Gerhard26-12-189604-06-1982meer 
Lindner, Herbert (Panzergrenadier-Regiment 60)29-07-191213-08-1995 
Lindner, Kurt23-09-191105-05-2005 
Lindner, Martin29-04-191402-12-1944 
Lindner, Otto04-10-190701-07-1944 
Lingner, Hans (Infanterie-Regiment 65)17-01-190930-08-1941 
Linke, Gottfried07-04-1918  
Linke, Lothar23-10-190914-05-1943 
Linke, Richard03-04-190931-12-1995 
Linke, Walter (Schlachtgeschwader 2)27-03-192029-06-1985 
Linz, Rudi14-02-191717-02-1945 
Lion, Karl-Hermann04-11-191002-05-1994 
Lipfert, Helmut06-08-191610-08-1990meer 
Lippe-Weißenfeld, Prinz zur, Egmont14-07-191812-03-1944meer 
Lippert, Rolf29-10-190001-04-1945 
Lippert, Wolfgang14-09-191103-12-1941 
Lippolt, Walter   
Liss, Erhard14-10-192109-02-2002 
List, Franz   
List, Hans12-12-191924-01-1998 
List, Siegmund Wilhelm Walther14-05-188017-08-1971meer 
Litjens, Stephan13-10-191325-02-2002 
Littmann, Walter20-11-191304-11-1982 
Litzke, Erich06-07-191425-11-1997 
Loch, Emil Herbert05-08-188628-10-1976meer 
Lodtka, Heinrich24-04-191504-01-1944 
Loebel, Walter23-06-190206-09-1941 
Loebenstein von Aigenhorst, Freiherr, Gottfried27-09-191722-04-1943 
Loeffler, Rudolf30-09-191721-07-1943 
Loeper, von, Friedrich-Wilhelm03-08-188807-10-1983meer 
Loer, Wilhelm14-04-191225-08-1944 
Loerzer, Bruno22-01-189122-08-1960meer 
Loewer, Kurt27-01-189718-10-1985 
Lohmann, Hanns-Heinrich24-04-191125-05-1995meer 
Lohrey, Christian03-08-192720-03-1996 
Lohß, Martin18-04-191911-05-2007 
Loibl, Lambert29-07-192206-04-1980 
Lombard, Gustav10-04-189418-09-1992 
Loos, Gerhard21-08-191606-03-1944 
Loos, Walter (Grenadier-Regiment 130)31-03-191701-12-1944 
Loos, Walter (Jagdgeschwader 300)11-04-192327-10-2004 
Loos, Wilhelm27-12-191128-12-1988meer 
Loose, Otto20-05-192027-08-1944 
Lorch, Anton06-06-191022-10-1984 
Lorch, Herbert13-04-191219-08-1942 
Lorenz, Alfred17-05-192020-06-1989meer 
Lorenz, Erich31-08-190510-12-1984meer 
Lorenz, Franz07-09-191220-04-1945meer 
Lorenz, Friedrich09-06-191717-07-1943 
Lorenz, Herbert08-05-191530-03-1994 
Lorenz, Karl24-01-190403-10-1964meer 
Lorenz, Wilhelm25-04-189402-01-1943meer 
Lorenzen, Bernhard01-03-190717-07-1983meer 
Losigkeit, Fritz17-11-191314-01-1994 
Loth, Hans17-02-191815-08-2004 
Lotter, Hans17-11-191721-11-2008 
Lottner, Kurt30-10-189915-03-1957meer 
Lotze, Christian07-09-191411-08-2010 
Lotze, Gerhard21-05-192213-10-1944meer 
Loßberg, von, Viktor14-03-190424-05-1983 
Lubich von Milovan, Berndt07-12-191317-04-2006 
Lucas, Werner G.E.27-02-191724-10-1943 
Lucht, Ernst27-02-189602-11-1975meer 
Lucht, Walther26-02-188218-03-1949meer 
Luck und Witten, von, Hans-Ulrich15-07-191101-08-1997 
Luczny, Alfons04-06-189412-08-1985meer 
Ludwig, Franz   
Ludwig, Hans 19-01-1945 
Ludwig, Jürgen 22-10-1943 
Ludwiger, von, Hartwig29-06-189525-04-1947meer 
Luhr, Hans25-08-191620-09-1944 
Lukesch, Dieter15-07-191828-02-2004meer 
Lumpp, Karl-Willi   
Lutsch, Waldemar17-08-191804-09-1943 
Lutter, Johannes "Hans"17-12-191213-03-2004 
Lutz, Johannes11-03-192026-08-2005meer 
Lutze, Helmut05-07-191729-07-2013 
Lux, Walter24-04-190910-05-1984 
Luxenberger, Josef02-04-191505-02-2009 
Luz, Helwig28-06-189228-04-1980meer 
Luz, Karl10-11-191824-04-1945 
Lübbe, Vollrath04-03-189404-04-1969meer 
Lücke, Max-Hermann02-06-192008-11-1943 
Lücken, von, Theodor24-04-191415-11-1986meer 
Lüddecke, Fritz23-02-192010-08-1944 
Lüdden, Siegfried20-05-191613-01-1945 
Lüdecke, Otto-Joachim27-05-189514-02-1971meer 
Lüdke, Ernst11-05-191709-11-1988 
Lülfing, Karl-Heinrich "Harald"11-03-1904  
Lüngen, Siegfried04-08-191606-08-1994 
Lüth, Wolfgang August Eugen15-10-191312-05-1945meer 
Lütje, Herbert Heinrich Otto30-01-191818-01-1976meer 
Lütjens, Günther25-05-188927-05-1941meer 
Lüttichau, von, Hannibal Siegfried Wolff Curt02-02-191519-01-2002 
Lüttwitz, Freiherr von, Heinrich06-12-189609-10-1969meer 
Lüttwitz, Freiherr von, Smilo23-12-189519-05-1975meer 
Lützow, Freiherr von, Kurt Jürgen07-08-189220-07-1961meer 
Lützow, Günther "Franzl"04-09-191224-04-1945meer 
Lämmel, Walter14-01-191404-06-2009 
Löchner, Rudolf14-04-191515-03-1944 
Löffelbein, Günther   
Löffler, Alfred21-06-192112-01-1961 
Löffler, Emil23-03-191325-10-1943 
Löffler, Erich22-03-190817-03-1945meer 
Löhr, Alexander20-05-188516-02-1947meer 
Löring, Heinrich12-03-191416-03-1978 
Lösch, Ernst18-12-1914  
Lösecke, von, Hans29-05-191123-11-1989 
Löser, Hans-Joachim04-04-191813-02-2001 
Lösing, Werner12-09-192415-12-1946 
Löwe, Erich24-09-190623-12-1943meer 
Löwrick, Karl08-11-189408-04-1945meer