Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Gablenz, Freiherr von, Eccard26-01-189117-12-1978meer 
Gabriel, Erdmann07-11-191128-01-1996 
Gadermann, Ernst25-12-191326-11-1973 
Gaedcke, Heinrich16-01-189521-12-1992 
Gaigals, Roberts16-03-191315-04-1982 
Gaiser, Otto05-10-191922-01-1944 
Galdins, Nikoljas09-10-190205-10-1945meer 
Galland, Adolf19-03-191209-02-1996meer 
Galland, Wilhelm-Ferdinand "Wutz"23-10-191417-08-1943meer 
Galle, Josef07-01-191400-00-1943 
Gallenkamp, Curt   
Gallowitsch, Bernd23-02-191828-12-1983 
Gamer, Berthold27-03-191429-10-1966 
Gansmeier, Jakob30-05-190008-08-1944meer 
Gapp, Franz08-07-191908-09-2015 
Garbers, Heinrich   
Gareis, Martin06-10-189126-02-1976meer 
Gareis, Wilhelm11-04-188818-12-1943 
Gariboldi, Italo20-04-187909-02-1970meer 
Garn, von, Arnulf   
Garnier-Turawa, Graf von, Detlev24-09-190627-06-1944 
Gartenfeld, Karl-Edmund27-07-189904-01-1955 
Gartzen, von, Wirich   
Gast, Robert28-03-192000-11-2011 
Gast, Wolfgang14-02-191908-05-1988 
Gathmann, Wilhelm29-08-1916  
Gaudecker-Zuch, von, Gerlach24-03-190911-03-1970meer 
Gauglitz, Josef03-09-191804-02-1988 
Gaum, Albert15-10-192019-07-1977 
Gaupp-Berghausen, Reichsfreiherr von, Georg12-01-191823-03-1985meer 
Gause, Alfred14-02-189630-09-1967meer 
Gauß, Jürgen18-03-191804-09-1996 
Gazen genannt von Gaza, von, Waldemar06-12-191713-01-2014meer 
Gazzana-Priaroggia, Gianfranco30-08-191223-05-1943meer 
Gaßmann, Peter04-12-191006-09-1965 
Gebhard, ?   
Gebhard, Georg Johann31-10-191112-11-1993 
Gebhardt, Georg29-04-190107-07-1975 
Gebhardt, Rolf09-09-191520-10-2010 
Gedult von Jungenfeld, Freiherr, Wilhelm-Ernst07-03-189309-02-1966meer 
Geelhaar, Arno23-12-192014-12-2009 
Gehrke, Kurt13-01-190324-10-1944 
Gehrmann, Gerhard01-05-192028-08-1990 
Gehrmann, Johannes19-11-192027-01-1944 
Geiger, August06-05-192029-09-1943 
Geiger, Georg05-08-192031-12-1980 
Geiger, Herbert03-10-191512-03-2004 
Geisberg, Wilhelm21-10-191922-04-1945 
Geisler, Hans-Ferdinand19-04-189125-06-1966 
Geisler, Herbert (LW-Kampfgeschwader)26-10-191212-04-1995 
Geisler, Kurt Karl28-01-191406-09-1943 
Geisler, Rudolf29-03-191113-04-1944 
Geisler, Siegfried29-01-191201-08-2003 
Geismann, Johannes "Hans"20-06-192005-08-1994 
Geissler, Erich11-12-189502-05-1967 
Geißhardt, Friedrich "Fritz"22-01-191906-04-1943 
Geißler, Gottfried17-10-191421-07-2006meer 
Geißler, Helmut04-07-190615-12-1943 
Geißler, Karl17-10-191107-08-1994 
Geißler, Willy16-11-191913-12-2003 
Gelbhaar, Rudi24-01-191524-11-2002 
Gelhausen, Hans22-04-191612-06-1984 
Gellert, Christian06-03-192122-08-1983 
Gellhorn, Roland16-04-191622-04-1945 
Geltinger, Dionys30-09-190728-03-1977 
Gemsjäger, Alfred07-01-191502-09-1944 
Gemünden, Otto30-05-191408-12-2007 
Genrich, Oskar18-09-191910-01-1943 
Gensberger, Ludwig23-07-191923-02-1945 
Genz, Alfred08-03-191623-04-2000 
Genzel, Karl-Heinz22-12-192016-04-2004 
Genzow, Joachim13-12-191507-03-1989 
Geppert, Erich31-12-191208-02-1966 
Gerber, Arthur29-05-191606-02-1945 
Gerdes, Hinrich16-04-191313-04-1973 
Gerdts, Hans15-11-191324-04-1946 
Gerhardt, Rudolf26-03-189610-11-1964 
Gerhold, Walther   
Gericke, Walter23-12-190719-10-1991meer 
Gerke, Siegfried30-04-191709-10-1998meer 
Gerl, Franz Xaver16-11-191413-06-1980meer 
Gerlach, Heinrich (XI-Fliegerkorps)18-12-191220-10-1993 
Gerlach, Julius28-07-189618-09-1943 
Gerlach, Ludwig14-10-191927-02-2001 
Gerlach, Waldemar23-02-191321-07-1995 
Germer, Alfred07-06-191401-03-1945 
Germer, Ernst15-12-191713-10-1990 
Gersdorff, Freiherr von, Rudolf-Christoph27-03-190526-01-1980 
Gerstenberg, Wilhelm13-05-191326-04-1944 
Gerstner, Siegfried16-11-1916  
Gerth, Walter14-12-191410-01-1995 
Gerth, Werner10-05-192302-11-1944 
Geschwill, Heinz25-04-192006-05-2009 
Gesele, Karl   
Gessner, Harald28-01-192118-03-1944 
Gewehr, Hans11-04-191604-08-1944 
Gey, Joachim11-03-191626-12-1989 
Geyer, Heinrich02-09-191608-11-1944 
Gheorghiu, Ermil13-02-189614-01-1977 
Gidion, Hans25-12-189025-10-1985 
Giehrl, Walter01-04-191623-11-1944 
Gielnik, Albert17-04-191923-02-1945 
Gierga, Kurt03-03-190925-06-1961 
Gies, Alfred07-04-191221-05-1993 
Giese, Horst00-00-191113-07-1977 
Gieseke, Otto24-03-189126-02-1968 
Giesen, Gerhard29-01-189005-02-1945 
Giffhorn, Karl-Heinz12-03-191917-09-1983 
Gilbert, Erich24-01-191516-02-1945 
Gildner, Paul01-02-191424-02-1943 
Gille, Herbert Otto08-03-189726-12-1966meer 
Gilow, Peter-Eckhardt Arno Hermann13-03-191808-11-1992meer 
Gilsa, Freiherr von und zu, Werner-Albrecht04-03-188908-05-1945meer 
Giorgis, de, Fedele17-01-188704-02-1964meer 
Girg, Walter13-08-191925-07-2010 
Gladewitz, Herbert22-02-1916  
Glaesemer, Wolfgang14-03-189910-04-1999 
Glasl, Anton13-02-189717-04-1965 
Glasner, Günther26-08-1917  
Glatz, Josef "Sepp"   
Glembotzki, Walter13-04-191722-04-1979 
Glettenberg, Ludger 14-08-1942 
Glunz, Adolf11-06-191801-08-2002meer 
Gläsche, Dieter   
Gläser, Alexander04-01-191413-09-2003meer 
Glätzer, Karl01-02-191513-09-2013meer 
Gnaden, Erhard Franz13-02-190516-11-1967 
Gneikow, Fritz10-03-191212-12-1944 
Gobert, Ernst-Ascan07-09-191902-11-1944 
Godde, Johannes27-08-191416-08-1977 
Goden, Emil11-02-191607-03-1949 
Godenau, Arthur19-01-190616-02-1983 
Goebel, Günter14-11-191710-09-1993 
Goeritz, Werner09-03-189227-05-1958 
Goetze, Manfred05-11-192004-01-1945 
Golbach, Paul14-07-191518-10-2004 
Goldbruch, Kurt13-08-191919-04-1945 
Goldbrunner, Jakob12-08-192013-04-1978 
Golinski, Heinz11-07-191916-10-1942 
Gollert-Hansen, Hans-Detlef03-11-191306-03-1945meer 
Golles, Karl13-10-191707-07-1944 
Gollnick, Hans22-05-189215-02-1970 
Gollnick, Klaus   
Gollob, Gordon Mac16-06-191207-09-1987meer 
Gollwitzer, Friedrich27-04-188925-03-1977 
Goltz, Graf von den, Albert24-06-189316-03-1944meer 
Goltzsch, Kurt21-11-191226-09-1944 
Gomille, Herbert15-08-1913  
Gorn, Walter24-09-189810-07-1968meer 
Gosewisch, Ferdinand00-00-1888  
Gossow, Heinz23-11-191701-01-1988 
Gottberg, von, Curt11-02-189631-05-1945meer 
Gottstein, Rainer10-08-191013-02-1945 
Graber, Heinz09-03-191230-01-1943 
Grabert, Siegfried11-01-191625-07-1942 
Grabmann, Walter20-09-190520-08-1992 
Grabowski, Josef27-01-191300-04-1945 
Gradl, Hans08-12-190310-03-1980 
Graefe, Hans16-08-191111-05-1965 
Graeßner, Walther31-01-189116-07-1943meer 
Graf, Alois (Aufklärungs-Abteilung 7)14-09-190808-04-1945 
Graf, Hermann24-10-191204-11-1988meer 
Graf, Rudolf25-02-191521-01-1945 
Graffen, von, Karl06-06-189301-11-1964 
Grammel, Friedrich   
Granitza, Bruno Herbert31-05-191308-05-1945 
Gransee, Georg29-06-191723-01-1945 
Grascher, Simon18-12-192014-07-1943 
Grase, Martin03-05-189103-08-1963 
Grasemann, Walter03-07-191726-11-2007 
Grassau, Fritz09-09-190520-04-1945 
Grasser, Anton03-11-189103-11-1976meer 
Grasser, Hartmann23-08-191402-06-1986 
Grasser, Rudolf20-04-191813-09-1992 
Grassl, Anton02-10-191415-09-1944 
Gratz, Karl14-01-191914-03-2002 
Graubner, Reinhard02-08-191503-11-1986 
Grauert, Ulrich Hans06-03-188915-05-1941meer 
Grauting, August23-07-190804-07-1941 
Gravenreuth, Freiherr von, Siegmund-Ulrich21-10-190916-10-1944meer 
Graßmann, Dieter13-01-192014-08-1991 
Graßmann, Josef16-07-190721-02-1986 
Graßmel, Franz08-06-190630-06-1985meer 
Graßmuck, Berthold13-01-191718-10-1942 
Grebarsche, Gerhard15-02-191311-01-1992 
Greck, Franz18-04-192112-09-2003 
Greese, Otto03-05-192002-11-1943 
Grehl, Heinz12-02-191303-01-1997 
Greiffenberg, von, Hans12-10-189330-06-1951 
Greim, Alfred Bruno Eduard08-08-190219-05-1943meer 
Greim, Ritter von, Robert22-06-189224-05-1945meer 
Greiner, Andreas25-03-192121-02-1984meer 
Greiner, Erwin   
Greiner, Georg-Hermann02-01-192026-09-2014 
Greiner, Heinrich "Heinz"12-08-189519-11-1977meer 
Greiter, Hans26-08-192001-10-2002meer 
Grenzel, Gerhard13-05-191510-01-1944 
Gresiak, Horst17-02-192022-02-1995 
Gretschmann, Josef13-02-191408-09-1965 
Greve, Carl-Heinz Antonius17-10-192021-05-1998meer 
Greve, Karl07-01-189713-10-1942 
Grewe, Josef09-09-190820-05-1962 
Griebel, Osmar21-11-191909-03-1944 
Grieme, Wilhelm "Willi"04-10-191431-07-2005 
Griesbach, Franz21-12-189224-09-1984meer 
Griese, Bernhard27-01-189711-02-1964 
Grieser, Maximilian Joseph   
Grieshammer, Fritz30-03-189926-12-1956 
Griesinger, Herbert06-11-192003-03-1995 
Grimberg, Heinz14-08-191615-10-1999meer 
Grimm, Heinz18-04-192013-10-1943 
Grimminger, Johannes06-06-191416-04-1945 
Grislawski, Alfred02-11-191919-09-2003 
Grodde, Werner22-07-191407-10-2003meer 
Groebe, Manfred06-10-192324-04-1945 
Grohe, Walter22-09-191525-10-1944 
Grohmann, Franz16-10-191907-04-2000 
Grollmus, Helmut08-01-191819-06-1944 
Gromeike, Gustav20-07-191316-10-1944meer 
Gromotka, Fritz02-06-191502-11-1979 
Grons, Josef13-08-190919-03-1966 
Gros, Karl10-11-191121-03-1992 
Groscheck, Johann22-12-191016-06-1967 
Grosse, Gert25-04-191108-12-1982 
Grossendorfer, Hans11-08-191420-11-1943 
Grossi, Enzo20-04-190801-08-1960 
Grote, Ernst-Albert05-08-191408-10-1973 
Grote, Freiherr, Horst12-05-191205-06-2008 
Groth, Erich04-01-190711-08-1941 
Groth, Heinz08-01-190628-04-1994 
Grothaus, Hermann22-08-192109-04-2009 
Grotheer, Siegfried-Hermann03-07-190719-12-1991 
Groß, Alfred04-10-191919-09-1947 
Groß, Helmut27-12-191022-10-2004meer 
Groß, Martin15-04-191101-03-1984 
Großjohann, Georg26-04-191128-06-1992 
Großkreutz, Friedrich-Karl09-07-190111-05-1969 
Großmann, Horst (6. Infanterie-Division)19-11-189104-05-1972 
Großmann, Hugo12-03-191430-01-1944 
Großrock, Alfred02-01-191805-04-1945meer 
Gruber, Rupert22-08-191401-02-1968 
Grumbt, Otto21-06-191023-05-1983 
Grunau, Ernst28-09-191908-07-1989meer 
Grund, Julius   
Grunge, Wilhelm27-07-191616-11-1984meer 
Grunhold, Werner24-02-192509-05-1945 
Grunwald, Horst03-04-191301-01-1945 
Grübl, Peter27-12-191719-05-1980 
Grün, Werner23-11-191305-05-2004 
Grünberg, Hans08-07-191716-01-1998 
Grüner, Georg09-08-191511-03-1944meer 
Grünert, Anton11-10-191708-08-1944 
Grünert, Richard08-10-189913-03-1943 
Grünewald, Georg05-11-191117-08-1944 
Grünner, Rudolf18-10-1923  
Grünwald, Harry09-02-191922-12-2005 
Grünwaldt, Wilhelm15-07-191615-05-1983 
Gräber, Heinz12-07-191604-06-1999 
Gräbner, Victor-Eberhard24-05-191418-09-1944meer 
Gräbner, Werner25-03-191716-10-1944 
Gräbsch, Heinz15-03-191414-07-1944 
Gräser, Fritz-Hubert03-11-188804-10-1960meer 
Grätz, Erich14-08-1909 meer 
Gröschke, Kurt17-07-190726-03-1996 
Grözinger, Ludwig06-07-191415-02-1945 
Gschwendtner, Karl-Georg26-06-191805-05-1945 
Gsell, Karl-Heinrich28-08-192225-02-1945 
Gsinn, Josef19-04-191420-12-1988 
Guckenberger, Rudolf14-04-191514-01-1945 
Gudelius, Alfred21-08-190625-03-1944 
Guderian, Heinz17-06-188814-05-1954meer 
Guderian, Heinz-Günther23-08-191425-09-2004 
Guggenberger, Friedrich06-03-191513-05-1988meer 
Guhl, Paul01-06-191616-04-1997 
Guhr, Hans24-10-191610-02-1969 
Guhrke, Heinz04-08-191101-11-1944 
Gumprich, Günther06-01-190017-10-1943meer 
Gunzert, Ulrich08-07-191512-10-2000 
Gurran, Paul11-01-189322-04-1944meer 
Guschker, Ernst24-11-191013-12-1943 
Gust, Werner03-05-191002-08-1979meer 
Gutheit, Helmut03-07-191304-02-1996 
Gutmacher, Gerhard31-10-191731-03-2008 
Gutmann, Heinz26-04-192103-03-1945 
Gutmann, Joachim28-11-190229-12-1969 
Gutzmann, Erwin11-07-192010-04-1945 
Gutzmer, Hans03-06-191704-06-2004 
Gutzschhahn, Helmut24-04-191510-12-2004 
Gümbel, Karl24-06-188828-10-1970 
Gümbel, Ludwig07-11-190627-06-1994 
Günter, Wilhelm22-10-191828-02-1945 
Günther, Alfred25-04-191726-06-1944 
Günther, Paul15-07-191612-11-1979 
Günther, Wilhelm (Panzer-Regiment 2)17-05-191308-04-1945 
Güntner, Heinrich-Albert18-05-191310-01-1944 
Günzel, Reinhard02-02-190705-12-1970meer 
Gürke, Ernst23-05-189907-05-1946 
Gürz, Martin15-01-191826-09-1944 
Gysae, Robert Karl Friedrich04-01-191128-04-1989meer 
Györy, August21-07-191901-01-1945 
Gänsler, Wilhelm22-05-191922-11-1985 
Gärtner, Georg25-05-191104-01-1977 
Göbel, Günther04-09-191702-12-1958 
Göbel, Hans (Grenadier-Regiment 1226)23-03-191206-03-1995 
Göbel, Herbert (Infanterie-Regiment 461)23-08-191312-10-1941 
Göbel, Karl20-01-190002-03-1945meer 
Göbel, Kilian23-03-191529-10-1944 
Göbel, Siegfried26-05-191619-05-1988 
Göbel, Werner15-05-192530-03-1949 
Göhler, Johannes15-09-191821-02-2003meer 
Göller, Sigwart10-08-191104-04-2000 
Göring, Hermann Wilhelm12-01-189315-10-1946meer 
Görne, von, Jürgen00-00-190803-03-2003 
Görtler, Horst18-02-192120-10-1956 
Görtz, Helmut07-08-191103-05-1979 
Göstl, Erich17-04-192527-10-1990 
Göttinger, Rudolf29-03-191926-01-2009 
Götz, Franz28-01-191304-05-1980 
Götz, Hans02-06-191904-08-1943 
Götz, Heinrich01-01-189631-01-1960meer 
Götze, Karl20-02-191310-08-1987 
Gößmann, Franz18-12-190904-04-1945meer