Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Ebel, Paul   
Ebeling, Ernst22-11-191916-01-1991 
Ebeling, Heinz02-01-191830-11-1987 
Ebeling, Werner21-11-191325-08-2008meer 
Ebener, Kurt04-05-192007-05-1975 
Eberbach, Hans   
Eberbach, Heinrich24-11-189513-07-1992 
Eberhardt, Erich19-10-191301-07-1965 
Eberhardt, Friedrich-Georg   
Eberhardt, Georg27-02-191421-07-1943 
Ebersbach, Hans19-05-192131-05-1944 
Eberspächer, Helmut18-11-191519-06-2011 
Ebert, Franz (Flak-Regiment 23)12-05-191401-10-1972 
Ebinger, Edwin13-01-191404-03-1944 
Ebke, August-Friedrich14-04-191329-06-1981 
Ebner, Adam24-12-191117-10-1975 
Ebner, Fridölin   
Eck, Josef25-09-191426-04-1945 
Eckardt, Hermann04-10-192016-09-2010 
Eckardt, Reinhold26-03-191830-07-1942 
Eckardt, Willi05-08-191519-03-1966 
Eckebrecht, Fritz08-05-191208-02-1973 
Ecker, Paul21-05-191327-02-1979meer 
Eckerle, Franz24-04-191214-02-1942 
Eckert, Alois28-09-191612-10-1943 
Eckert, Ernst   
Eckert, Hans01-06-191611-07-1974meer 
Eckhardt, Alfons   
Eckhardt, Johann-Heinrich03-12-189615-05-1945 
Eckhardt, Wilhelm20-08-191728-01-2002 
Eckholt, Oskar04-11-189412-08-1982meer 
Eckinger, Josef-Franz27-12-190417-10-1941 
Eckstein, Fritz27-01-192304-04-1979 
Edelsheim, Reichsfreiherr von, Maximilian06-07-189726-04-1994meer 
Eder, Anton08-06-190631-07-1978 
Eder, Georg-Peter08-03-192111-03-1986 
Eder, Martin22-12-190206-04-1983 
Edhofer, Heinz15-12-191727-05-1978 
Eding, Alois20-10-191416-08-1956 
Edse, Heinrich13-02-191021-06-1991 
Edtbauer, Franz23-09-192013-04-1944 
Eggemann, Walter28-04-191106-03-1956 
Eggemann, Wilhelm05-08-190827-09-1959meer 
Egger, Paul26-11-191612-07-2007 
Egger, Reinhard Karl11-12-190510-06-1987 
Eggers, Hermann25-10-191422-04-2006 
Eggers, Johann26-04-192305-02-1974 
Eggers, Walter01-12-191400-08-1944 
Eggers, Wilhelm07-07-191011-03-1989 
Egghardt, Alfred17-02-192017-03-1996meer 
Egle, Kurt12-07-191627-03-1987 
Eglseer, Karl05-07-189023-06-1944meer 
Ehinger, Josef05-01-191718-07-1953 
Ehle, Curt21-10-189916-08-1986meer 
Ehle, Walter28-04-191317-11-1943 
Ehlers, Hans15-07-191427-12-1944 
Ehm, Bruno09-08-192004-12-1969 
Ehrath, Fritz09-08-190920-08-1972 
Ehrenberger, Rudolf25-08-191508-03-1944meer 
Ehrig, Werner22-04-189731-01-1981 
Ehrler, Heinrich17-09-191704-04-1945meer 
Ehrt, Günther16-02-191620-11-1944 
Eibl, Karl-Franz23-07-189121-01-1943meer 
Eich, Karl11-04-191520-11-1943 
Eichel-Streiber, von, Diethelm10-08-191413-05-1996 
Eichert, Hans-Henning25-01-191709-07-1943 
Eichert, Robert14-06-191423-09-1944 
Eichhorn, Hugo11-02-191127-05-1992 
Eichler, Erich19-08-191408-03-2003 
Eichler, Hilmar10-09-189520-05-1973 
Eichler, Kurt10-12-190605-11-1992 
Eichler, Richard03-04-190331-01-1943 
Eichler, Wolfgang17-08-191404-07-1944 
Eichloff, Otto19-04-191603-06-1987 
Eichmeier, Hans13-08-189721-02-1973 
Eichstedt, von, Werner Bernhard01-01-189626-08-1944 
Eick, Alfred09-03-1916  
Eicke, Theodor17-10-189226-02-1943meer 
Eidel, Alfred23-05-191023-06-1944 
Eiden, Karl-Georg20-01-191720-08-1987meer 
Eikmeier, Johannes "Hans"03-12-191805-09-2012 
Eil, Peter17-07-191716-07-1965meer 
Eilers, Adolf13-10-190728-03-1981 
Einem gen. von Rothmaler, von, Friedrich-Wilhelm19-03-191902-10-1996 
Einfalt, Johann01-09-191323-01-2007 
Einhoff, Georg19-10-190418-02-1945 
Eisele, Aloisius22-02-191404-12-2008meer 
Eisenach, Franz11-08-191821-08-1998 
Eisenblätter, Erich14-01-192009-08-1996 
Eisermann, Erich03-02-192108-03-1985 
Eisermann, Johannes08-02-190003-05-1976 
Eisgruber, Johann21-12-191513-06-1993 
Eisgruber, Karl02-12-190525-04-1980 
Eisl, Alois21-10-191226-12-2006 
Eitel, Emil06-06-191514-09-1944 
Eitner, Volkhard02-01-191405-11-1996 
Ekesparre, von, Arthur08-01-191312-02-1945 
Elbl, Josef   
Elflein, Walter10-12-191430-12-2000meer 
Ellmer, Konrad28-07-192109-12-1944 
Ellmers, Gustav04-04-191312-02-1999 
Eltrich, Herbert19-03-191312-08-1944meer 
Elverfeldt, Freiherr von, Harald06-02-190006-03-1945 
Emig, Hans07-12-190228-06-1942 
Emmerling, Heinz03-11-191023-11-1977 
Emmermann, Carl06-03-191525-03-1990 
Emmert, Ernst26-02-190022-01-1945 
Endell, Werner05-03-189423-12-1985 
Ender, Eduard   
Ender, Hans06-08-191011-01-1993 
Endraß, Engelbert02-03-191121-12-1941meer 
Endres, Hans05-06-191505-10-2004 
Endres, Theodor25-09-187618-01-1956 
Endreß, Hans05-07-191114-01-1969 
Endriß, August21-11-191415-08-1967 
Engbrecht, Herbert   
Engel, Gerhard13-04-190609-12-1976meer 
Engel, Heinrich   
Engel, Hermann21-05-191826-03-1945meer 
Engel, Otto14-04-191930-01-2005 
Engel, Walter (LW-Nachtjagdgeschwader 5)01-05-191926-04-2011 
Engelbrecht, Erwin (WH-136.Infanterie-Division)12-11-189108-06-1964 
Engelbrecht, Karl15-02-191515-05-1976 
Engelbrecht, Wilhelm05-09-1911  
Engelhardt, Günter10-01-189824-02-1975 
Engelhardt, Johann11-12-191604-03-2001 
Engelhardt, Kurt25-03-191404-12-1987 
Engelien, Fritz04-01-191724-11-1981 
Engelien, Hans30-05-191309-05-1945meer 
Engelmann, Richard30-12-191919-10-1944 
Engfer, Alfred30-11-191503-09-1942 
Engfer, Siegfried27-04-191500-04-1946 
Engler, Alfred04-05-190912-05-1973 
Enneccerus, Walter21-11-191103-08-1971 
Ens, Karl21-03-189615-04-1945 
Enseling, Rudolf30-08-191425-01-1977 
Ensle, Wolfgang29-07-192027-09-2007 
Enzensberger, Josef21-08-191406-09-1975 
Enßle, Alfred18-06-191226-05-1989 
Eppen, Heinrich29-03-191504-06-1942 
Erasmus, Johannes24-10-191301-08-1993 
Erath, Ludwig   
Erdmann, Albrecht08-10-189415-04-1942 
Erdmann, Armin24-01-191321-07-1961 
Erdmann, Dipl.-Ing., Wolfgang (LW-Fallschirmjäger)13-11-189805-09-1946meer 
Erdmann, Hans25-12-191607-12-1942 
Erdmann, Otto   
Erdmann, Rudolph22-07-189714-05-1959 
Erdmannsdorf, von, Gottfried25-04-189330-01-1946meer 
Erdmannsdorff, von, Werner26-07-189105-06-1945meer 
Erdmenger, Hans Otto29-10-190328-12-1943meer 
Erhardt, Ernst (Grenadier-Regiment 481)17-11-191730-12-1994 
Erler, Rudolf22-05-188816-03-1953 
Ermoneit, Helmut15-01-191918-04-1989 
Ernst, Albert15-11-191221-02-1986 
Ernst, Heinrich26-05-191728-11-2002 
Ernst, Otto (Grenadier-Regiment)25-10-191409-07-1944meer 
Ernst, Richard25-07-190606-07-1986 
Ertel, Karl-Heinz26-11-191925-01-1993 
Ertel, Reinhold26-05-191822-01-1945 
Ertolitsch, Franz28-09-192303-06-2006 
Esch, Albin22-06-190103-03-1959 
Eschenbacher, Georg06-11-191409-01-1944 
Eschmann, Fritz07-06-190922-02-1997 
Esebeck, Freiherr von, Hans-Karl10-07-189205-01-1955meer 
Eske, Otto12-06-191708-11-1941 
Essig, Richard29-08-191413-04-1945 
Esteban-Infantes Martín, Emilio18-05-189206-09-1962 
Ettel, Wolf-Udo26-02-192117-07-1943 
Etthöfer, Alois03-04-191220-11-1944meer 
Etzold, Gerhard17-03-191006-05-1941 
Eulenburg, Graf zu, Jonas Kasimir26-07-190108-04-1945meer 
Euling, Karl-Heinz16-08-191914-04-2014meer 
Everling, Wolfgang22-04-192013-10-1996 
Evers, Franz17-01-191119-04-1991 
Evers, Walter03-08-191228-12-1943 
Everth, Wolfgang16-10-191429-11-1980 
Ewald, Edwin29-03-190326-03-1994 
Ewald, Heinz "Esau"01-09-192214-03-2002meer 
Ewald, Werner23-10-191405-10-1993meer 
Ewald, Wolfgang26-03-191124-02-1994 
Ewert, Heinz-Martin12-05-191515-11-1980 
Ewert, Herbert04-02-189401-02-1988 
Ewert, Wolf31-07-190516-03-1994meer 
Eymer, Herbert07-07-191820-02-1943 
Eyssen, Robert02-04-189231-03-1960 
Eysser, Oskar20-12-191123-06-1959 
Eßbach, Gotthard29-03-191719-04-2001 
Eßlinger, Willi02-06-191625-08-1944